"Bubamara"šahovski klub

NOVOSADSKA LIGA 2012


League Novi Sad 2012

Konacna lista

Plasman Ekipa OdKola + = - PM3 Poena
1 Borac Novi Sad 10 7 1 2 22 52
2 Dnevnik Novi Sad 10 5 3 2 18 45½
3 Jedinstvo Rumenka 10 5 3 2 18 39
4 Zeleznicar Novi Sad 10 5 1 4 16 44
5 Kraljica-PTT Petrovaradin 10 5 1 4 16 42½
6 Promocija Novi Sad 10 4 2 4 14 39
7 Bubamara 2 Novi Sad 10 4 1 5 13 43
8 Pruzena ruka Sr. Kamenica 10 4 1 5 13 37½
9 Penzioner Novi Sad 10 4 0 6 12 32
10 Edjseg Novi Sad 10 3 2 5 11 38½
11 Cenejac Cenej 10 1 1 8 4 27


League Novi Sad 2012

Konacna lista

1. Borac Novi Sad (22 PM3/52 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 mk Drazic Miodrag 2096 SRB   + 1 + 1     1 1   ½ 7 92,9 1361
2 mk Blanusa Ranko 2016 SRB   ½ 1 1 1 ½ 1 0 1 + 0 7 10 70,0 1448
3 mk Lukajic Bojan 2137 SRB   1 1 ½ 1 1 1 1     1 8 93,8 1253
4 mk Kostadinovski Slobodan 2017 SRB   0 1 ½ 1 1 + ½ 0 1 ½ 10 65,0 1461
5 mk Opalic Aleksandar 1954 SRB   0   1 ½ 1 ½ 0 0 0 1 4 9 44,4 1298
6 mk Jocic Marko 1901 SRB   0 0   1 0 + 0   1 0 3 8 37,5 1114
7 mk Vucenovic Slavko 2056 SRB   ½ 1 1 ½ ½ 1 ½ 1 +   7 9 77,8 1118
8 II Maravic Marko 1840 SRB   0 1 ½ ½ 0 1 0 1 0 ½ 10 45,0 1000
  I Alisic Redzep 1881 SRB     ½ 1   0     0 ½   2 5 40,0 1352
  mk Bogdanovic Ratomir 1831 SRB             1   1 1 1 4 4 100,0 1765

2. Dnevnik Novi Sad (18 PM3/45½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 mk Ciric Milos 0 SRB ½ ½   1 0 ½ 0   0 ½ 0 3 9 33,3 1317
2 mk Musicki Stevan 2118 SRB ½ 1   1 ½ ½ ½ 1 ½ 1 0 10 65,0 1552
3 mk Aleksic Aleksandar 2035 SRB 1 ½   1 1 1 1 1 1 1 1 10 95,0 1380
4 mk Grahovac Goran 0 SRB 1 1   1 1 ½ ½ ½ ½ 1 1 8 10 80,0 1475
5 I Jovic Stanko 0 SRB 0 1     ½ +   +   0 1 7 64,3 1495
6 I Gacevic Ivan 0 SRB 1 1   1 ½     0 1 0 ½ 5 8 62,5 1397
7 IV Djoric Predrag 0 SRB 0         + 0         1 3 33,3 1338
8 II Antanaskovic Bojan 0 SRB 0 0   0 ½ ½ 1 +       3 7 42,9 1269
  II Bosnjakovic Lazar 0 SRB   -                   0 1 0,0 0
  II Bedov Aleksandar 0 SRB       - -   -         0 3 0,0 0
  III Bosnjakovic Veljko 0 SRB       0               0 1 0,0 1000
  I Popovic Branislav 1780 SRB           0   1 ½ -   4 37,5 1262
  II Baltic Bojan 0 SRB             1 1 ½ 0 0 5 50,0 1401
  MK Reljin Vuk 0 SRB                 1     1 1 100,0 1000
  mk Nedeljkovic Djordje 2139 SRB                     0 0 1 0,0 1991

6. Jedinstvo Rumenka (18 PM3/39 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 mk Selenji Zoltan 0 SRB ½ 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1 0 0   6 10 60,0 1686
2 II Varadi Miklos 0 SRB 0   0                 0 2 0,0 1000
3 I Zacko Mihal 0 SRB 0 0 0 0     0   0 0   0 7 0,0 1259
4 II Garasanin Ivan 0 SRB 0 0 0 + 1 0 ½ 1 0 1   10 45,0 1193
5 mk Canak Branislav 0 SRB 0 1 1 1 1 1 + 0 0 1   7 10 70,0 1489
6 mk Urumovic Tihomir 0 SRB 0 1 1 1 0     1 0 ½   8 56,3 1547
7 IV Stankovic Milan 0 SRB ½     0 0 0 1 1   0   7 35,7 1392
8 IV Maksic NIkola 0 SRB ½ 0 ½   ½   1   ½     3 6 50,0 1328
  mk Poprzen Miroslav 1940 SRB   1 1 ½ ½ ½   1 ½ 1   6 8 75,0 1404
  mk Majstorovic Dusko 0 SRB   ½   0 1 1 0 1   1   7 64,3 1547
  III Todorovic Dusan 0 SRB           0     0     0 2 0,0 2074
  I Popov Milan 0 SRB           ½ 0 ½       1 3 33,3 1339

5. Zeleznicar Novi Sad (16 PM3/44 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 mk Marjanovic Zoran L 0 SRB 0 1 ½ 0 0 0 1 ½   1 ½ 10 45,0 1596
2 I Protic Predrag 0 SRB 1 1 0 1 0     0   0 ½ 8 43,8 1732
3 I Todorovic Nemanja 1786 SRB 0 1 0   ½ ½ 1       ½ 7 50,0 1539
4 I Simovic Zarko 1923 SRB 1 ½ 1 1   ½ ½ 1   1 1 9 83,3 1207
5 I Jevtic Vladimir 0 SRB 1 1 + ½ ½ ½ 1 ½   1 ½ 10 75,0 1407
6 III Stevanovic Zoran 0 SRB 0 1 1       1     ½ + 6 75,0 1153
7 IV Simovic Veselin 0 SRB 1 0 1 0 0         0   2 6 33,3 1404
8 II Dobric Branislav 1478 SRB 0     0   ½ 0         ½ 4 12,5 1000
  I Mikic Milisav 0 SRB   ½ ½ ½ ½ -   ½     + 7 50,0 1394
  I Ilic Borivoje 1787 SRB       ½   1   1   0   4 62,5 1195
  I Djuric Dusan 0 SRB         0             0 1 0,0 2096
  II Vucetic Petar 0 SRB         0 - 1 ½       4 37,5 1339
  IV Begovic Zoran 0 SRB             1 1       2 2 100,0 1000
  I Kasanin Miroslav 0 SRB                   0 1 1 2 50,0 1424

8. Kraljica-PTT Petrovaradin (16 PM3/42½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 mk Mijovic Zarko 0 SRB 1 1 0   0 1 0 1 ½ 1 1 10 65,0 1609
2 I Djordjevic Dragan G 0 SRB 0 0     1   1 ½ 0   1 7 50,0 1516
3 I Curkovic Djoko 0 SRB 1 0 1   ½ 0 0 1 ½ 1 1 6 10 60,0 1577
4 I Sudic Branko 0 SRB 0 1 0   1 0 0 1 ½ 1 ½ 5 10 50,0 1564
5 I Zivanov MIlan 0 SRB 0 1 0     ½     0 0 1 7 35,7 1254
6 I Kapor Novica 0 SRB 1 ½ ½   1 + 1 1 0 0   6 9 66,7 1335
7 I Nikolic Vojislav J 1883 SRB 0 0 0     0           0 4 0,0 1212
8 IV Tesanovic Rajko 0 SRB 1 0     1   ½ 0 ½   1 4 7 57,1 1344
  mk Mandic Borislav 2103 SRB     1   1 0 1 ½ 1 1 - 8 68,8 1398
  I Cavar Marinko 0 SRB     0   -         0 ½ ½ 4 12,5 1000
  IV Devedan Simo 0 SRB           1 1 0   1   3 4 75,0 1274

9. Promocija Novi Sad (14 PM3/39 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 II Cica Luka 1749 SRB ½ 0 ½ 1 +   0 1 0 0   4 9 44,4 1631
2 III Antonic Nebojsa 1580 SRB 1 0   1 0   1   0   0 3 7 42,9 1544
3 III Nedeljkovic Igor 0 SRB 0   1 1 0   1 0 0 +   4 8 50,0 1364
4 III Ilincic Aleksa 0 SRB 1 1 ½ 1 1   0 1 1 ½ 1 8 10 80,0 1285
5 III Polimac Sava 0 SRB 0   1 1 0     0       2 5 40,0 1416
6 II Sobot Branislav 0 SRB 1 ½     0   + 0   0   6 41,7 1221
7 III Jovanovic Pavle 0 SRB ½ 0 0               0 ½ 4 12,5 1235
8 III Jelicic Dejan 0 SRB 0   0               ½ ½ 3 16,7 1000
  I Cvetanovic Damjan 1870 SRB   0 0 +       1   1   3 5 60,0 1261
  mk Djurnic Strahinja 1973 SRB   ½   1 ½     1 1     4 5 80,0 1552
  IV Vazic Stojan 0 SRB   0         +   0 0   1 4 25,0 1625
  I Zivkov Lazar 1784 SRB     1   0   0 ½ 0 1   6 41,7 1318
  mk Tomin Bogdan 1995 SRB       1     +   1 1   4 4 100,0 1630
  III Romanic David 0 SRB                     0 0 1 0,0 1000
  III Pisaric Milos 0 SRB                     0 0 1 0,0 1000
  IV Galin Ilija 0 SRB                     0 0 1 0,0 1000
  III Zoric Luka 0 SRB                     0 0 1 0,0 1000

11. Bubamara 2 Novi Sad (13 PM3/43 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 II Skuban Jovan 1691 SRB ½       1 -           3 50,0 1000
2 mk Veljko Bosko 0 SRB ½ 1     0 ½     1     3 5 60,0 1393
3 mk Musicki Zivan 1795 SRB 0 1 0 ½ ½ ½ ½   0   1 4 9 44,4 1436
4 I Ratic Zoran 1962 SRB 0   + 0 0             1 4 25,0 1000
5 I Ujfalusi Sasa 0 SRB 1 1 1 0       ½     ½ 4 6 66,7 1454
6 I Jakovljevic Zdravko 1642 SRB 0 1 1 1 1 ½ 1 1 0   0 10 65,0 1263
7 I Ujfalusi Vladimir 1675 SRB 1   ½     ½           2 3 66,7 1000
8 IV Markovic Dragan (Mirko) 0 SRB 1 1 1 1 0 1 0 1 0   0 6 10 60,0 1357
  mk Jelic Ivan A 1819 SRB   1     ½   0 0 0     5 30,0 1415
  mk Nikolic Petar J 0 SRB   1   ½   ½ 0         2 4 50,0 1197
  III Kostic Stefan S 0 SRB   1 0                 1 2 50,0 1000
  I Sabados Mihajlo 0 SRB     0 ½             ½ 1 3 33,3 1617
  mk Miladinov Milan 2222 SRB       1 ½ 1 1 1 +     6 91,7 1188
  mk Taskovic Miodrag 2054 SRB             0 0     ½ ½ 3 16,7 1615
  mk Domastovic Svetislav 2044 SRB             1 0 ½   1 4 62,5 1694
  I Peric Jasmina 1925 SRB               0 1   0 1 3 33,3 1648

10. Pruzena ruka Sr. Kamenica (13 PM3/37½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 mk Skrivanko Tomislav 1951 SRB 1 1 1 ½ 0 1 0   1 0 1 10 65,0 1554
2 mk Vuckovic Dejan 1975 SRB 1 1 1 0 1 1 1   1 1 0 8 10 80,0 1488
3 mk Milosavac Miodrag 1991 SRB 1 1 ½ 1 1 1 1   0 0 1 10 75,0 1364
4 I Mikalacki Sinisa 1852 SRB 0     0 -   -       0 0 5 0,0 1000
5 I Radanovic Vlatko 1915 SRB 1 ½ ½ 0 0       - -   2 7 28,6 1169
7 I Perisic Ratomir 1766 SRB 0 ½ 0   1 ½ -   1 ½ ½ 4 9 44,4 1190
8 IV Raskovic Zoran 0 SRB 0 - -                 0 3 0,0 1000
  IV Demkovic Petar 0 SRB 0                     0 1 0,0 1000
  mk Mladenovic Aleksandar D 1891 SRB   0 0 1 0 0 1   ½ - 0 9 27,8 1597
  IV Desancic Radivoj 0 SRB   +       -           1 2 50,0 0
  I Marinkovic MIlorad 0 SRB     0 -               0 2 0,0 1000
  IV Tris Miša 0 SRB       1 0 1 0   1 0 1 4 7 57,1 1372
  IV Klaric Ivan 0 SRB           0     0 1 1 2 4 50,0 1210
  I Radovic Marinko 2027 SRB             -         0 1 0,0 0

7. Penzioner Novi Sad (12 PM3/32 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 mk Karlicic Bozidar 2015 SRB ½   1 0 1 + 0 ½ 1 1 ½ 10 65,0 1290
2 mk Rudic Nedeljko 0 SRB 1   0 0 0   0 0 ½ - - 9 16,7 1448
3 I Svitlica Nenad 0 SRB 1   ½ 0 + 0   0 1 ½ 0 4 9 44,4 1519
4 IV Vojnovic Rade 0 SRB 1   1 - 1   0   - 1   4 7 57,1 1393
5   Polic Ljubisa 2009 SRB 1   1 0 0 ½   0 - 0 - 9 27,8 1395
6 I Vukovic Cvetko 1847 SRB 1   1 0 1 ½ 0 0 1 0 0 10 45,0 1484
7 mk Brajovic Spasoje 2036 SRB ½         ½ -         1 3 33,3 1321
8 mk Rakic Matija 0 SRB ½   0     ½   1     ½ 5 50,0 1356
  I Vojnovic Milan 0 SRB     1 0 1 ½ ½ - 1 ½ ½ 5 9 55,6 1364
  mk Lukic Ljubomir 1858 SRB       0       -       0 2 0,0 1000
  mk Krga Vasa 0 SRB         0   0         0 2 0,0 2024
  mk Tica Bozo 1999 SRB           0 -   0 0 ½ ½ 5 10,0 1253

4. Edjseg Novi Sad (11 PM3/38½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 III Nikolic Radisav 0 SRB ½ 0 1 ½ + 1   0 1   0 5 9 55,6 1532
2 I Kovac Birkas Arpad 2011 SRB 0 1 1 ½ 0 ½   ½ 1 1 ½ 6 10 60,0 1464
3 I Sabo Tibor 0 SRB 1 ½ ½ ½       ½   0   3 6 50,0 1604
4 II Sefer Georg 0 SRB 0 0     0 1   ½ 1 1 0 8 43,8 1250
5 II Kovac Birkas Zolt 0 SRB 1   0   1     ½       4 62,5 1000
6 II Buzas Mihalj 0 SRB 0 ½ 1 0 ½ -     ½ 0 ½ 3 9 33,3 1345
7 II Janosi Zoltan 0 SRB ½ + 0 0 ½ 1   0   ½   8 43,8 1238
8 I Pisar Jozef 0 SRB 1   0     0           1 3 33,3 1214
  mk Kuzmanovic Ljubisa 2089 SRB   0 -     1   1 1 1 0 4 7 57,1 1304
  III Korom Igor 0 SRB   -   -               0 2 0,0 0
  mk Tamas Laslo 2170 SRB       0 ½ 1     ½ ½ 0 6 41,7 1356
  I Rajda Laslo 0 SRB       0 ½     0 1   0 5 30,0 1191
  FM Olah Ferenc 2281 SRB                 1 + + 3 3 100,0 1000

3. Cenejac Cenej (4 PM3/27 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-Ø
1 IV Kovacevic Igor 0 SRB 0 0 0 0       0     1 1 6 16,7 1498
2 III Isakov Radica 0 SRB 0 0           0   0   0 4 0,0 1520
3 IV Letic Pera 0 SRB 0 0 0 0   0 0 0 1 0 0 1 10 10,0 1443
4 III Skakic Slobodan 0 SRB 1   1             1   3 3 100,0 1584
5 III Veljic Stanisa 0 SRB 0 0 0 1   + 1 ½ ½ 1 1 6 10 60,0 1248
6 III Lucic Dusan 0 SRB 1 0 0     0 0 0 + 0 ½ 9 27,8 1322
7 I Stamenski Petko 0 SRB 1 0 ½ 1   1 0 0 0 1 1 10 55,0 1088
8 IV Bikicki Miladin 0 SRB 1 0 0 0     0 0 0 0 1 2 9 22,2 1427
  IV Novakovic Radenko 0 SRB   0       ½ 0   0   1 5 30,0 1202
  III Markovic Miroslav Ð 0 SRB     0 +     0 1       2 4 50,0 1379
  IV Konstantinov Dusan 0 SRB       0         0     0 2 0,0 1508
  III Veric Ognjen 0 SRB       0   0 ½   + 0 1 6 41,7 1742
  III Turk Zoran 0 SRB           0           0 1 0,0 2089
  IV Hornek Ivan 0 SRB           0           0 1 0,0 1000

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com



 

League of Novi Sad 2011.

Konacna lista

Plasman Ekipa OdKola + = - PM3 Poena
1 "64" 11 9 1 1 28 64½
2 Borac 11 9 1 1 28 62
3 Pruzena ruka 11 9 0 2 27 61½
4 Promocija 11 8 1 2 25 53½
5 Dnevnik 11 6 0 5 18 47½
6 Kraljica 2 11 5 2 4 17 45
7 Zeleznicar 11 5 1 5 16 41½
8 Jedinstvo 11 4 1 6 13 41½
9 Cenejac 11 4 1 6 13 30½
10 Penzioner 11 1 1 9 4 33½
11 Bubamara 2 11 1 1 9 4 26½
12 Obilic 11 0 0 11 0 20½

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager

League of Novi Sad 2011.


Kolo 1 na 13.05.2011 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 Cenejac 5 - 3 Bubamara 2 12
2 2 Obilic 1½ - 6½ Zeleznicar 11
3 3 Kraljica 2 3 - 5 Promocija 10
4 4 Penzioner 1 - 7 "64" 9
5 5 Dnevnik 3½ - 4½ Borac 8
6 6 Jedinstvo 2 - 6 Pruzena ruka 7

Kolo 2 na 20.05.2011 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 Bubamara 2 2 - 6 Pruzena ruka 7
2 8 Borac 5½ - 2½ Jedinstvo 6
3 9 "64" 6½ - 1½ Dnevnik 5
4 10 Promocija 4½ - 3½ Penzioner 4
5 11 Zeleznicar 3 - 5 Kraljica 2 3
6 1 Cenejac 4½ - 3½ Obilic 2

Kolo 3 na 27.05.2011 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 Obilic 3 - 5 Bubamara 2 12
2 3 Kraljica 2 5½ - 2½ Cenejac 1
3 4 Penzioner 3 - 5 Zeleznicar 11
4 5 Dnevnik 3½ - 4½ Promocija 10
5 6 Jedinstvo 3 - 5 "64" 9
6 7 Pruzena ruka 3½ - 4½ Borac 8

Kolo 4 na 04.06.2011 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 Bubamara 2 ½ - 7½ Borac 8
2 9 "64" 5 - 3 Pruzena ruka 7
3 10 Promocija 6 - 2 Jedinstvo 6
4 11 Zeleznicar 4½ - 3½ Dnevnik 5
5 1 Cenejac 4½ - 3½ Penzioner 4
6 2 Obilic 2 - 6 Kraljica 2 3

Kolo 5 na 11.06.2011 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 Kraljica 2 5½ - 2½ Bubamara 2 12
2 4 Penzioner 5 - 3 Obilic 2
3 5 Dnevnik 5½ - 2½ Cenejac 1
4 6 Jedinstvo 4 - 4 Zeleznicar 11
5 7 Pruzena ruka 4½ - 3½ Promocija 10
6 8 Borac 4½ - 3½ "64" 9

Kolo 6 na 18.06.2011 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 Bubamara 2 ½ - 7½ "64" 9
2 10 Promocija 5 - 3 Borac 8
3 11 Zeleznicar 1 - 7 Pruzena ruka 7
4 1 Cenejac 4½ - 3½ Jedinstvo 6
5 2 Obilic 1 - 7 Dnevnik 5
6 3 Kraljica 2 4½ - 3½ Penzioner 4

Kolo 7 na 03.09.2011 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 Penzioner 4 - 4 Bubamara 2 12
2 5 Dnevnik 5 - 3 Kraljica 2 3
3 6 Jedinstvo 5½ - 2½ Obilic 2
4 7 Pruzena ruka 6 - 2 Cenejac 1
5 8 Borac 7½ - ½ Zeleznicar 11
6 9 "64" 5½ - 2½ Promocija 10

Kolo 8 na 10.09.2011 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 Bubamara 2 2 - 6 Promocija 10
2 11 Zeleznicar 2 - 6 "64" 9
3 1 Cenejac ½ - 7½ Borac 8
4 2 Obilic 1 - 7 Pruzena ruka 7
5 3 Kraljica 2 2½ - 5½ Jedinstvo 6
6 4 Penzioner 3 - 5 Dnevnik 5

Kolo 9 na 17.09.2011 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 Dnevnik 7 - 1 Bubamara 2 12
2 6 Jedinstvo 5 - 3 Penzioner 4
3 7 Pruzena ruka 6 - 2 Kraljica 2 3
4 8 Borac 7½ - ½ Obilic 2
5 9 "64" 7½ - ½ Cenejac 1
6 10 Promocija 6 - 2 Zeleznicar 11

Kolo 10 na 24.09.2011 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 Bubamara 2 3 - 5 Zeleznicar 11
2 1 Cenejac 4 - 4 Promocija 10
3 2 Obilic 1 - 7 "64" 9
4 3 Kraljica 2 4 - 4 Borac 8
5 4 Penzioner 2 - 6 Pruzena ruka 7
6 5 Dnevnik 4½ - 3½ Jedinstvo 6

Kolo 11 na 01.10.2011 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 6 Jedinstvo 5 - 3 Bubamara 2 12
2 7 Pruzena ruka 6½ - 1½ Dnevnik 5
3 8 Borac 6 - 2 Penzioner 4
4 9 "64" 4 - 4 Kraljica 2 3
5 10 Promocija 6½ - 1½ Obilic 2
6 11 Zeleznicar 8 - 0 Cenejac 1

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager


Novosadska liga 2010

Konacna lista

Plasman Ekipa OdKola + = - PM3 Poena SB.
1 SK Mihail Talj 11 9 2 0 29 60 424,00
2 SK Borac 11 9 0 2 27 62 346,50
3 SK 64 11 9 0 2 27 59½ 359,00
4 SK Pruzena Ruka 11 7 1 3 22 54½ 267,25
5 SK Penzioner 11 7 1 3 22 49½ 279,25
6 SK Kraljica2 11 7 0 4 21 50 242,00
7 SK Jedinstvo 11 4 1 6 13 45½ 134,50
8 SK Promocija 11 4 1 6 13 42½ 144,00
9 SK Dnevnik 11 4 0 7 12 36 111,00
10 SK Obilic 11 2 0 9 6 24 44,50
11 SK Zeleznicar 11 1 0 10 3 29 15,50
12 SK Bubamara2 11 0 0 11 0 15½ 0,00

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager

Novosadska liga 2010


Kolo 1 na 14.05.2010 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 1 SK Bubamara2 2 - 6 SK Obilic 12
2 2 SK Dnevnik 5 - 3 SK Promocija 11
3 3 SK Mihail Talj 4½ - 3½ SK Pruzena Ruka 10
4 4 SK Zeleznicar 2½ - 5½ SK Kraljica2 9
5 5 SK Borac 6½ - 1½ SK Penzioner 8
6 6 SK Jedinstvo 2 - 6 SK 64 7

Kolo 2 na 21.05.2010 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 SK Obilic ½ - 7½ SK 64 7
2 8 SK Penzioner 5 - 3 SK Jedinstvo 6
3 9 SK Kraljica2 3½ - 4½ SK Borac 5
4 10 SK Pruzena Ruka 6 - 2 SK Zeleznicar 4
5 11 SK Promocija 4 - 4 SK Mihail Talj 3
6 1 SK Bubamara2 2½ - 5½ SK Dnevnik 2

Kolo 3 na 28.05.2010 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 2 SK Dnevnik 5½ - 2½ SK Obilic 12
2 3 SK Mihail Talj 7½ - ½ SK Bubamara2 1
3 4 SK Zeleznicar 2 - 6 SK Promocija 11
4 5 SK Borac 5 - 3 SK Pruzena Ruka 10
5 6 SK Jedinstvo 3 - 5 SK Kraljica2 9
6 7 SK 64 3½ - 4½ SK Penzioner 8

Kolo 4 na 04.06.2010 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 SK Obilic 2 - 6 SK Penzioner 8
2 9 SK Kraljica2 2 - 6 SK 64 7
3 10 SK Pruzena Ruka 5 - 3 SK Jedinstvo 6
4 11 SK Promocija 2½ - 5½ SK Borac 5
5 1 SK Bubamara2 1½ - 6½ SK Zeleznicar 4
6 2 SK Dnevnik 2 - 6 SK Mihail Talj 3

Kolo 5 na 11.06.2010 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 3 SK Mihail Talj 7 - 1 SK Obilic 12
2 4 SK Zeleznicar 3½ - 4½ SK Dnevnik 2
3 5 SK Borac 6½ - 1½ SK Bubamara2 1
4 6 SK Jedinstvo 2½ - 5½ SK Promocija 11
5 7 SK 64 5½ - 2½ SK Pruzena Ruka 10
6 8 SK Penzioner 3 - 5 SK Kraljica2 9

Kolo 6 na 18.06.2010 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 SK Obilic 2 - 6 SK Kraljica2 9
2 10 SK Pruzena Ruka 4 - 4 SK Penzioner 8
3 11 SK Promocija 2½ - 5½ SK 64 7
4 1 SK Bubamara2 1 - 7 SK Jedinstvo 6
5 2 SK Dnevnik 1 - 7 SK Borac 5
6 3 SK Mihail Talj 5½ - 2½ SK Zeleznicar 4

Kolo 7 na 10.09.2010 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 4 SK Zeleznicar 3½ - 4½ SK Obilic 12
2 5 SK Borac 2 - 6 SK Mihail Talj 3
3 6 SK Jedinstvo 6 - 2 SK Dnevnik 2
4 7 SK 64 6½ - 1½ SK Bubamara2 1
5 8 SK Penzioner 4½ - 3½ SK Promocija 11
6 9 SK Kraljica2 3½ - 4½ SK Pruzena Ruka 10

Kolo 8 na 17.09.2010 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 SK Obilic 2 - 6 SK Pruzena Ruka 10
2 11 SK Promocija 3½ - 4½ SK Kraljica2 9
3 1 SK Bubamara2 1 - 7 SK Penzioner 8
4 2 SK Dnevnik 3½ - 4½ SK 64 7
5 3 SK Mihail Talj 4 - 4 SK Jedinstvo 6
6 4 SK Zeleznicar 0 - 8 SK Borac 5

Kolo 9 na 24.09.2010 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 5 SK Borac 7½ - ½ SK Obilic 12
2 6 SK Jedinstvo 5½ - 2½ SK Zeleznicar 4
3 7 SK 64 3 - 5 SK Mihail Talj 3
4 8 SK Penzioner 5½ - 2½ SK Dnevnik 2
5 9 SK Kraljica2 7 - 1 SK Bubamara2 1
6 10 SK Pruzena Ruka 6½ - 1½ SK Promocija 11

Kolo 10 na 01.10.2010 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 12 SK Obilic 2½ - 5½ SK Promocija 11
2 1 SK Bubamara2 0 - 8 SK Pruzena Ruka 10
3 2 SK Dnevnik 2 - 6 SK Kraljica2 9
4 3 SK Mihail Talj 4½ - 3½ SK Penzioner 8
5 4 SK Zeleznicar 1 - 7 SK 64 7
6 5 SK Borac 6 - 2 SK Jedinstvo 6

Kolo 11 na 08.10.2010 u 19.00
Br. SBr. Ekipa Rez. Ekipa SBr.
1 6 SK Jedinstvo 7½ - ½ SK Obilic 12
2 7 SK 64 4½ - 3½ SK Borac 5
3 8 SK Penzioner 5 - 3 SK Zeleznicar 4
4 9 SK Kraljica2 2 - 6 SK Mihail Talj 3
5 10 SK Pruzena Ruka 5½ - 2½ SK Dnevnik 2
6 11 SK Promocija 5 - 3 SK Bubamara2 1

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager

 


Novosadska liga 2010

Konacna lista

3. SK Mihail Talj (29 PM3/60 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-O
1 I Mosic Stanko 0 SRB 1 0 1F 0 0F 0 0         2 7 28,6 1683
2 mk Hajder Nedeljko 0 SRB 0   1     ½ 1 1 0 1 ½ 5 8 62,5 1620
3 mk Cipric Zvonko 0 SRB 1     ½     1 ½ 1   1F 5 6 83,3 1526
4 mk Savanovic Aleklsandar 0 SRB 1   1   1             3 3 100,0 1419
5 mk Cvijanovic Milos 0 SRB 1 1 1 1 1 1 1   1 ½ 1 10 95,0 1413
6 mk Kacar Darko 2152 SRB 0   1       1 1 1 ½   6 75,0 1847
7 I Ristic Damjan 0 SRB 0 ½   1 1F   1 1 1 0 0 9 61,1 1588
8 mk Ipac Bela 0 SRB ½ 0 ½ 1 1 1 1 ½   1 1 10 75,0 1314
    Utjesanovic Nedeljko 0 SRB     1 ½   1F     1 1F 1 6 91,7 1371
  I Vukcevic Nikola 0 SRB   0 1   1 1   0   0 1 4 7 57,1 1291
    Subotic Milivoje 2220 SRB   1   1     0 0 0   ½ 6 41,7 1497
    Tubic Miladin 0 SRB   ½   1 1 1   0F 0     6 58,3 1634
    Srdic Nenad 0 SRB   1     1             2 2 100,0 1402
    Vacalic Milan 0 SRB           0       ½   ½ 2 25,0 1200

5. SK Borac (27 PM3/62 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-O
1   Drazic Miodrag 2114 SRB 1F ½ ½ 1 1 1 1 1 1 ½ ½ 9 11 81,8 1492
2   Lukajic Bojan 2086 SRB 1 1 1F 1 1 1F 0 1 1 1 1 10 11 90,9 1490
3   Blanusa Ranko 2057 SRB 1F   1 0 1F 1 1 1 1 1 0 8 10 80,0 1524
4   Kostadinovski Slobodan 2092 SRB 0 1 0 1 0 ½ 0 1 1 1 1 11 59,1 1349
5   Vucenovic Slavko 2056 SRB ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0   1 ½ 0 10 45,0 1417
6   Jocic Marko 1933 SRB 1 0 1 0 1   0 1 1 0 0 5 10 50,0 1564
7   Opalic Aleksandar 0 SRB 1F 1 ½ 1 1 1 0 1F   1 1 10 85,0 1373
8   Alisic Redzep 0 SRB 1 ½   1 1 1   1F ½ 1 0 7 9 77,8 1329
    Bogdanovic Ratomir 0 SRB   0 ½     1 0 1F 1     6 58,3 1200

7. SK 64 (27 PM3/59½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-O
1   Milenkovic Zoran 2024 SRB 1     1 1 0 1 1F 0   0 5 8 62,5 1648
2   Leskovac Aleksandar 2079 SRB 0 ½   1 1 ½ 1 1 1 1 0 7 10 70,0 1423
3   Raseta Zdravko 0 SRB 1 1   0     1 1F 0   0 4 7 57,1 1442
4   Vojvodic Dragoljub 2106 SRB 1 1 1 1 ½ 1 1F 0 1   1 10 85,0 1368
5   Jovanovic Dragan 0 SRB 1             0   1 1 3 4 75,0 1200
6   Stojanovic Branko 0 SRB 1 1 1   1 1     0 1 ½ 8 81,3 1585
7   Gligoric Dragisa 0 SRB ½ 1 0 ½ 1       0 1 1 5 8 62,5 1307
8   Balenovic Marko 0 SRB ½ 1 0 ½ 0 0 0         2 7 28,6 1268
    Gvozdenovic Savo 2115 SRB   1 ½   0   1F 1F 0     6 58,3 1854
    Kadic Hasan 0 SRB   1 0             1   2 3 66,7 1200
    Kolundzija Nikola 0 SRB     0 1   1       0   2 4 50,0 1408
    Jovanovic Ljubomir 0 SRB     1   1 1 ½   1 1 1 7 92,9 1653
    Mandiæ Mile 0 SRB       1               1 1 100,0 1200
    Stajner Kresimir 0 SRB           1 1 ½   1   4 87,5 1326
    Petovic Jovo 1638 SRB               0       0 1 0,0 1200

10. SK Pruzena Ruka (22 PM3/54½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-O
1 mk Skrivanko Tomislav 1909 SRB 0 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1F 8 11 72,7 1440
2 mk Dronjic Sinisa 2091 SRB 1 1 ½ ½ 1 1 0F 1 1 1 1F 9 11 81,8 1673
3 mk Milosavac Miodrag 1976 SRB 0 1 0 1 ½ 1 1 1 1 1 ½ 8 11 72,7 1513
4 I Mikalacki Sinisa 1857 SRB 0 1   1 0   0F     1 1F 4 7 57,1 1200
5 mk Vuckovic Dejan 2001 SRB 0 ½ 0 0 0 1 ½     1 ½ 9 38,9 1281
6 mk Mutlak Zoran 0 SRB 1 0 ½ 0 0   1 1 0 1 1 10 55,0 1359
7 I Radanovic Vlatko 1956 SRB 1 ½ ½ ½ 0 0 0F ½ ½   0F 10 35,0 1550
8 IV Perisic Ratomir 0 SRB ½ 1 ½ 1 1 ½ 1F ½ 1 1 ½ 11 77,3 1287
    Raskovic Zoran 0 SRB           ½   1F       2 75,0 1971
    Marinkovic Milorad 0 SRB           0   0F       0 2 0,0 1200
    Mladenovic Aleksandar D 1889 SRB                 1 1   2 2 100,0 1452
    Reko Branislav 0 SRB                 1     1 1 100,0 1200

8. SK Penzioner (22 PM3/49½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-O
1   Lukic Ljubomir 1858 SRB 0       0 1 0         1 4 25,0 1731
2   Karlicic Bozidar 2033 SRB 0 1 1 ½ 0 0 1 1 0 0 0 11 40,9 1407
3   Brajovic Spasoje 2067 SRB 0F 1   1   ½ ½ ½ ½   1F 5 8 62,5 1284
4   Vojnovic Milan 0 SRB 1 ½ 0 1 0 1         1 7 64,3 1429
5   Naca Nandor 0 SRB ½ 0 0 1 1F 0   ½ ½ 1   9 50,0 1407
6   Vucetic Stevan 1971 SRB 0F 0 ½ ½   ½ 1 1 1F ½ 0 5 10 50,0 1585
7   Krga Vasa 0 SRB 0F 1 1 1 1 1     1   1F 7 8 87,5 1314
8   Rakic Matija 0 SRB 0 ½ 1 1 1 0     ½ 0 ½ 9 50,0 1357
    Vojnovic Rade 0 SRB   1 0             0F ½ 4 37,5 1502
  I Zivancevic Slobodan 0 SRB     1 0       1   ½   4 62,5 1339
    Bundic Antun 0 SRB         0   1         1 2 50,0 1200
    Bajic Branislav 0 SRB         0             0 1 0,0 1200
    Tica Bozo 1999 SRB             0 1F 1 1 1 4 5 80,0 1384
    Pesic Momir 0 SRB             0F         0 1 0,0 0
    Svitlica Nenad 0 SRB             1 1 1 ½   4 87,5 1200
    Bosnjakovic . 0 SRB               1       1 1 100,0 1200

9. SK Kraljica2 (21 PM3/50 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-O
1 I Mijovic Zarko 0 SRB 1 ½ ½ 1 1 1   1   1 ½ 9 83,3 1375
2 I Djordjevic Dragan 0 SRB 1F     0   0F 1F 1 1     4 6 66,7 1367
3 I Zivanov Milan 0 SRB 1 0 1 0 1 1 0   1 ½   9 61,1 1393
4 I Cavar Marinko 0 SRB ½ 1 0 0 1 1 ½ 1 1 0   6 10 60,0 1402
5 II Sudic Branko 0 SRB 1 0 1 ½ 1 ½ 1F 0 1 1 1 8 11 72,7 1418
6 I Nikolic Vojislav J 1883 SRB 0 ½ 1 0 0 1 0 ½ 1 1F 0 5 11 45,5 1524
7 II Djordjevic Slobodan 0 SRB 1 ½ ½   0 ½ 0 0 1   0 9 38,9 1367
8   Djurkovic Djoko 0 SRB   0 1   0F             1 3 33,3 1643
    Ivkovic Velja 0 SRB   1         0F       0 1 3 33,3 1200
    Belojevic Dejan 0 SRB     0F                 0 1 0,0 0
    Curkovic Djoko 0 SRB       0   1   0 0 1 0F 2 6 33,3 1446
    Djordjevic Dragan 0 SRB         1           0 1 2 50,0 1200
    Klincov Miroslav 0 SRB       ½     1F 1 1 1 ½ 5 6 83,3 1404
    Divljakovic Darko 0 SRB                   ½   ½ 1 50,0 1200

6. SK Jedinstvo (13 PM3/45½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-O
1   Poprzen Miroslav 2006 SRB 0 1 1F ½ 1 ½ 1 0 1 ½   10 65,0 1765
2   Selenji Zoltan 0 SRB 1 1   1 1 1 ½ 0 ½ 0   6 9 66,7 1485
3   Majstorovic Dusko 0 SRB 0 0     0F 1 1F 0 0     2 7 28,6 1367
4   Zacko Mihal 0 SRB 0 ½ 0 0 0   1F ½ 1F     3 8 37,5 1601
5   Bedzeti Rafet ajak 0 SRB 0   0   0F             0 3 0,0 1200
6   Garasanin Ivan 0 SRB 0 0   0 0     1   0   1 6 16,7 1708
7   Urumovic Tihomir 0 SRB ½ 0 1 0   1     1F 1   7 64,3 1452
8   Stankovic Milan 0 SRB ½       0 1 1F ½ 1F     4 6 66,7 1381
    Canak Branislav 0 SRB   ½   1   1F 0 1 ½ 0   4 7 57,1 1370
    Popov Milan 0 SRB   0         1F     ½   3 50,0 1628
    Anicic Vidak 0 SRB     ½ ½ ½ 1 ½ 1F ½ 0   8 56,3 1579
    Milivojevic Vlado 0 SRB     0                 0 1 0,0 1200
    Varadi Miklos 0 SRB     ½ 0   ½       0   1 4 25,0 1200
    Cizmadija Milorad 0 SRB     0                 0 1 0,0 1883

11. SK Promocija (13 PM3/42½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-O
1   Banovic Ivan 1934 SRB 1 ½ 1F ½ 0 1 1 1   1 ½ 10 75,0 1565
2   Vranjkovic Marko 2126 SRB 1 0 1 0               2 4 50,0 1678
3   Zivkov Lazar 1834 SRB ½ 1 ½ 1 1 0 1   1 1   7 9 77,8 1355
4   Delic Jovan 1703 SRB 0 1 1 0 1F 0 0   0 0 1 4 10 40,0 1369
5   Nedeljkovic Igor 0 SRB 0       1F     0   1 0 2 5 40,0 1200
6   Sekularac Branislav 1674 SRB 0   1 0   1           2 4 50,0 1200
7   Sobot Branislav 0 SRB 0         0 ½ 0 0   1 6 25,0 1496
8   Djurnic Blazo 1925 SRB ½ ½ 1 0 1 0   1       4 7 57,1 1331
    Djurnic Strahinja 1993 SRB   1 ½ 1 1 ½ 1F ½ 0   1F 9 72,2 1673
    Osap Nikola 1640 SRB   0 0                 0 2 0,0 1519
    Radulovic Filip 1604 SRB   0     ½   0 1 ½ 0   2 6 33,3 1455
    Cvetanovic Damjan 0 SRB       0   0     0 ½ 0 ½ 5 10,0 1519
    Cica Luka 0 SRB         0         1   1 2 50,0 1479
    Kranjac Filip 0 SRB             0         0 1 0,0 1200
    Selmic Mihajlo 0 SRB             0   0   1 1 3 33,3 1200
    Nedeljkovic Stanislava 1685 SRB               0 0 1 ½ 4 37,5 1394
    Macakanja Uros 0 SRB               0       0 1 0,0 1200

2. SK Dnevnik (12 PM3/36 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-O
1   Grahovac Goran 0 SRB 0 0 1 0 0 ½ 0F 1 1     9 38,9 1690
2   Jovic Stanko 0 SRB 0 1 1   1 0 ½ 1 0 0F ½ 5 10 50,0 1392
3   Ciric Milos 0 SRB ½ 1 0 1 1 0 0F 0F ½ 0 ½ 11 40,9 1458
4   Aleksic Aleksandar 0 SRB 1 ½ ½ 0 1 0 ½ 0F 0F ½ 0F 4 11 36,4 1370
5   Obradovic Srdjan 0 SRB 1     0   0F 0F         1 4 25,0 1710
6   Antanaskovic Bojan 0 SRB 1 1 1F 0 ½ 0 1 0 0 0 ½ 5 11 45,5 1479
7   Stojanovic Medar Marija 0 SRB 1 1 1 ½ 0     1 0 0   8 56,3 1255
8   Zekir Senad 0 SRB ½       ½ 0       1 0F 2 5 40,0 1381
    Bosnjakovic Lazar 0 SRB   ½ 0 0 ½   0F ½ ½   1F 3 8 37,5 1345
    Gacevic Ivan 0 SRB   ½ 1 ½   ½ 0 0F ½ 0 0F 3 9 33,3 1437
    Tekic Zeljko 0 SRB                   ½ 0 ½ 2 25,0 1200

12. SK Obilic (6 PM3/24 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-O
1 II Petovic Slavko 0 SRB 1F 0 1 ½ 1F 0 1 0 0 0   10 45,0 1716
2 I Futoski Miroslav 1757 SRB 1 0 0 1 0 ½ 0 0 ½ 0   3 10 30,0 1278
4 II Vujanovic Rajko 0 SRB ½ ½ ½ ½ 0 0           2 6 33,3 1475
5   Kaurin Zdravko 0 SRB 1 0 0 0 0 1F 0 0 0 1   3 10 30,0 1337
6   Jakovljevic Zdravko 0 SRB 1 0 1 0 0 0 ½ 0 0 0   10 25,0 1549
7 I Topar Jovan 0 SRB 1 0   0     1 ½ 0 1   7 50,0 1496
8 I Jugovic Zdravko 0 SRB ½ 0 0 0 0 0 0 ½ 0 ½   10 15,0 1287
    Vranes Jovan 0 SRB 0 0 0F                 0 3 0,0 1200
    Stankovic Dragana 0 SRB     0 0   ½   1F 0 0   6 25,0 1371
    Simonovic Nebojsa 0 SRB         0 0 1F 0F 0     1 5 20,0 1723
    Došenoviæ Dragan 0 SRB             1     0   1 2 50,0 1567

4. SK Zeleznicar (3 PM3/29 Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-O
1 mk Ugrinov Bogoljub 0 SRB 0 0       0F 1     0 0F 1 6 16,7 1377
2 mk Marjanovic Zoran 0 SRB 0F 0 0 1 0 1 1 0 0 1 1 5 11 45,5 1687
3 I Protic Predrag 0 SRB 0 ½ 0F 1 0 ½ 0     0   2 8 25,0 1314
4 I Djuric Dusan 0 SRB ½ ½ 0 1 0 0 1 0 ½ 0 0 11 31,8 1591
5 I Jevtic Vladimir 0 SRB 0 1 ½ 1 1 0 0 0 ½ 0 ½ 11 40,9 1338
6 III Mitic Jovan 0 SRB 1       ½   0F         3 50,0 1542
7 III Stevanovic Zoran 0 SRB 0   ½ 1 1 1 ½     0   4 7 57,1 1313
8 II Dobric Branislav 0 SRB 1F 0 0 1 ½ 0 0 0 1 0 0 11 31,8 1427
    Mitic Jovan 0 SRB   0                   0 1 0,0 1200
    Ilic Borivoje 1838 SRB   0 1 ½ ½ 0   0 ½ 0 ½ 3 9 33,3 1417
    Grubisic Dejan 0 SRB     0                 0 1 0,0 1674
    Mikic M 0 SRB                     1 1 1 100,0 2033

1. SK Bubamara2 (0 PM3/15½ Poena)

Tbl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Poena Igre % Rtg-O
1 I Ujfalusi Sasa 0 SRB 0F   0F       0     0 0F 0 5 0,0 1957
2 I Ujfalusi Vladimir 1702 SRB 0   0 0 0     ½ 0     ½ 6 8,3 1656
3 II Skuban Jovan 0 SRB 0 ½ 0 0 0F ½ ½ ½ 0 0 ½ 11 22,7 1409
4 mk Veljko Bosko 0 SRB ½ 1 0 0 0     0 0     7 21,4 1437
5 mk Jelic Ivan 0 SRB 0 0 ½ 0 ½ 0 0F 0 0 0 0 1 11 9,1 1564
7   Vitorac Ilija 0 SRB     0       0F         0 2 0,0 1200
8 III Buculjevic Zlatko 0 SRB 1 0   1F 0 ½ 1 0 0 0 1 10 45,0 1276
  IV Der Robert 0 SRB ½ 0 0 0 0 0 0 0   0 0 ½ 10 5,0 1200
  IV Suknjaja Danilo 0 SRB 0 ½   ½ 0 0 0 0F 0 0 0 1 10 10,0 1529
  III Kajtes Nikola 0 SRB   0       0     0     0 3 0,0 1200
  IV Galin Ilija 0 SRB       0               0 1 0,0 1200
  III Galin Milana 0 SRB           0F           0 1 0,0 0
  I Sabados Mihajlo 0 SRB   ½ 0   1 0 0     0 ½ 2 7 28,6 1526
    Popovic Milan 0 SRB               0 1 0 1 2 4 50,0 1394

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager

 


   PISMO ŠS NOVOG SADA KLUBOVIMA NOVOSADSKE LIGE

                                                                             Novi Sad 19 april  2010                                         

                                                          

predmet  Poziv klubovima                      broj 19 -04   

Ovim vas pozivamo na sastanak predstavnika klubova članova Novosadske lige za 2010 godinu koji će se održati u Novom Sadu u prostorijama NŠK ulica Pašićeva br 26, dana  28 aprila sreda u 11,30 časova.  Ovom prilikom biće izvučeni startni brojevi ekipa,saopšten raspored igranja i saopštene pojedinosti o takmičenju.

Liga počinje 14 i 15 maja u 19 časova.

 

Predstavnici klubova obavezno treba da sa sobom ponesu spiskove registrovanih igrača overene od strane Šahovskog saveza Vojvodine kao

dokaz da su registrovali klub za 2010 godinu. Takodje treba da daju rukovodiocu lige jednu internet e mail adresu preko koje će klub moći da kontaktira sa Savezom . Na formularu koji će dobiti i ispuniti prilikom sastanka treba da se navede tačna adresa prostorija gde se igraju mečevi  i  ime prezime i telefon lica za kontakt.

Klubovi treba da uplate kotizaciju za učešće u takmičenju u visini od 2.500,00 din.Uplate mogu izvršiti na račun Šahovskog saveza Novog Sada na račun 340-1834-54 ili mogu i u gotovom prilikom dolaska.

Ukoliko je neki klub sprečen da pošalje predstavnika potrebno je da to javi na telefon  021  452 632 sekretaru Saveza.

Tokom takmičenja tabele, parovi, sastavi ekipa i druge pojednosti se mogu naći na internetu na sajtu www.chessnovisad.in.rs         


 

                                                                Šahovski savez Novog Sada

 

ŠAHOVSKI  SAVEZ  NOVOG  SADA

Novi Sad, Nikole Pašića 26/I

Telefon/faks: 021 452-632

Tekući račun: 340-1834-54

 

P R O P O Z I C I J E

NOVOSADSKE  LIGE

ZA 2010. GODINU

 

            Novosadska liga počinje u petak 14. maja i traje do 9. oktobra 2010. Učestvuje ??? klubova i to:

 

1)         ŠK ''KRALjICA'' II                           PETROVARADIN, Marina Držića 1a

                                                                        Branislav Vasić, 432323 i 064 1822894

2)         ŠK ''MIHAIL TALj''             VETERNIK, M Z, Ive Lole Ribara 1

                                                                        Milivoje Subotić, 824980 i 064 3273802

3)         ŠK ''JEDINSTVO''                           RUMENKA, Vatrogasni dom

                                                                        Tihomir Urumović, 065 4057022

4)         ŠK ''BUBAMARA 2''                       NOVI SAD, Pašićeva 26

                                                                        Vladimir Ujfaluši, 6368183 i 063 8811451

5)         ŠK ''DNEVNIK-KAPABLANKA''  NOVI SAD, Pašićeva 26

                                                                        Željko Medar, 064 1704359 i 062 8244352

6)         ŠK ''OBILIĆ''                                    NOVI SAD, Patrijarha Čarnojevića 18

                                                                        Dragana Stanković, 526959

7)         ŠK ''BORAC''                                    NOVI SAD, Stadion ''Borca'' na Klisi

                                                                        Slobodan Kostadinovski, 064 2393963

8)         ŠK '' 6 4 ''                                           NOVI SAD, M Z, Braće Popović 4

                                                                        Krešimir Štajner, 064 8362702

9)         ŠK ''PENZIONER''                           NOVI SAD, MZ, ''Ivo Andrić''

                                                                        Ljubomir Lukić, 452424

10)       PŠK ''PROMOCIJA''                       NOVI SAD, Pašićeva 26

                                                                        Vladimir Deže, 465046 i 061 1150415

11)       ŠK ''ŽELEZNIČAR''             NOVI SAD, Železnička stanica, I sprat

                                                                        Borivoje Ilić, 528497

12)       KŠK ''PRUŽENA RUKA''                SREM.KAMENICA, MZ ,MOreškovića 2

                                                                        Dejan Vučković, 462436 i 064 1613161

            Uz naziv kluba data je adresa gde se mečevi igraju i osoba za kontakt. U slučaju da se meč ne igra na na navedenoj adresi, domaćin je dužan da gostujućoj ekipi i sudiji blagovremeno dostavi novi adresu. Sve posledice koje proističu iz nepoštovanja ove odredbe snosi domaćin.

            Organizator takmičenja je ŠS Vojvodine. a tehničku organizaciju sprovodi ŠS Novog Sada, preko svoje Takmičarske komisije i sekretara Miodraga Jevtića. Pobednik Lige stiče pravo igranja u višem rangu - Južnobačkoj ligi.

            Ekipe čine osam takmičara.Sastavi ekipa su slobodni prema nahodjenju kapitena ekipe.  Svi igrači moraju biti registrovani kod ŠS Vojvodine, što se dokazuje takmičarskim kartama overenim za 2010. Pred svaki meč kapiteni predaju sudiji pismeno sastav ekipe i takmičarske karte. U slučaju da ekipa  nema takmičarske karte ne može početi meč ili partiju za koju nema takmičarsku kartu, dužna je da ih podnese na uvid najkasnije jedan sat od početka meča, u protivnom gubi meč bez igre, ili partije igrača kojima karte nedostaju.

 

            Ekipa može početi meč ukoliko je prisutno najmanje četiri igrača. U slučaju da se ekipa ne pojavi na meču, ili nema najmanje polovinu igrača, u roku od jednog sata od zakazanog početka meča, GUBI MEČ BEZ IGRE! Ukoliko neka ekipa istupi iz takmičenja, a odigrala je manje od polovine mečeva, isključuje se iz daljeg takmičenja, a njeni dotadašnji rezultati se brišu. Ukoliko je odigrano polovina ili više mečeva, tada preostale mečeve gube službenim rezultatom prema Pravilniku ŠS Vojvodine. Ekipa koja neopravdano istupi biće kažnjena prema Pravilniku ŠS Vojvodine.

            Mečevi se igraju prema priloženom rasporedu, petkom od 19 čas ili subotom, od 18,30  časova. Tempo igre po igraču je 30 poteza za 1,5 sat i pola sata do kraja partije. Domaćin ima bele figure na neparnim tablama i dužan je da obezbedi pogodnu salu i sve potrebne rekvizite i obrasce, a gosti snose sve svoje troškove.

            Sudije delegira predsednik odbora sudija i sekretar ŠS Novog Sada. Domaćin je dužan da sudiji isplati putne troškove (autobus) i sudijski honorar od 700 dinara. Ukoliko delegirani sudija ne dođe na meč, domaćin će, u dogovoru sa gostima, odrediti drugog sudiju na licu mesta. Sudija je dužan da dostavi Savezu zapisnik u ponedeljak prepodne a   ako je to nemoguće, onda bar da telefonom u to vreme javi rezultat i izdiktira parove zbog ubacivanja u kompjuter i stavljanja na internet sajt.

 

            Pomeranje termina mečeva nije dozvoljeno, osim ako se ekipe dogovore da meč igraju unapred. U tom slučaju su obavezni da promenu blagovremeno najave Savezu i delegiranom sudiji. Izuzetno, meč se može odložiti uz saglasnost Saveza, ukoliko najmanje dva standardna člana ekipe učestvuju na državnom ili međunarodnom takmičenju, ali ne u poslednja tri kola.

            Sve eventualne primedbe kao i najavu žalbe, kapiteni su dužni da unesu u zapisnik meča. Žalba na odluku sudije podnosi se u pismenoj formi, Takmičarskoj komisiji Saveza, najkasnije 48 časova po nastalom sporu uz uplatu takse od 1.500 dinara. U slučaju pozitivnog rešenja žalbe taksa se vraća, a u suprotnom ostaje Savezu.

            Konačni plasman takmičenja određuje se na osnovu  većeg broja osvojenih meč bodova (pobeda 3, nerešeno 1 i poraz bez bodova). U slučaju da dve ili više ekipa imaju isti broj bodova, odlučuje veći broj poena, zatim bolji međusobni rezultat, uspeh prema Soneborn.Bergerovom sistemu (primenjen na meč bodove). Ukoliko je sve isto odlučuje meč, ili mečevi, ekipa koje dele kritično mesto. .Kašnjenje igrača na partiju se toleriše 59 min i 59 sekundi s tim što se vreme kašnjenja obračunava igraču koji kasni kao vreme koje je razmišljao za potez.

Sve što nije obuhvaćeno ovim raspisom rešavaće se u skladu sa važećim pravilima šahovske igra i pravilnicima ŠS Srbije i ŠS Vojvodine. Posebno ističemo zabranu pušenja i korišćenja mobilnih telefona u turnirskoj sali, što će sudije OBAVEZNO sankcionisati predviđenim kaznama.

            Svi  podaci u vezi Lige (rezultati mečeva, pojedinačni rezultati i stanje na tabeli) biće redovno objavljivani na internet sajtu Milana Miladinova. Adresa je:             www.chessnovisad.in.rs

            KOTIZACIJA ZA UČEŠĆE NA OVOM TAKMIČENjU IZNOSI  2.500 DINARA. KOTIZACIJU UPLATITI U GOTOVU ILI NA GORE NAVEDENI RAČUN SAVEZA DO 10 maja 2010 ! Ekipa koja ne uplati kotizaciju ne može nastupiti u prvom kolu.

Internet e mail za kontaktirabnje sa savezom je nslord@hotmail.com

 

 

            Novi Sad, 24.04.2010            

 

R  A  S  P  O  R  E  D

 

 

1. KOLO, maj 14 petak u 19  i  15. maj subota u 18,30     

2. kolo, 21 maj u 19                  i 22.maj u 18,30

3. kolo, 28 maj u 19                  i 29. maj u 18,30                              

4. kolo, 4 jun u 19                     i 5 juni u 18,30

5. kolo, 11 jun u 19                   i 12 juni u 18,30                               

 

6. kolo, 18 jun u 19   i  19 jun u 18,30      


7 kolo 10 sept u 19   i 11 septembar u 18,30 h

8. kolo, 17 sept u 19 i 18 septembar u 18,30

9. kolo, 24 sept u 19 i 25 septembar u 18,30

10 kolo  1 oktob u 19  i 2 oktobar  u 18,30                                                

11 kolo   8 oktob u 19 i 9 oktobar u 18,30

 


Make a Free Website with Yola.